לחשוב על רעיון לעמודה זאת, להחליף את התפריט במשהו אחר

תפריט ראשי

הכי פופולרי

עמדת מכירה מושלמת שכוללת את כל הציוד הנלווה הנדרש ...
כספת

על מנת לענות על השאלה האם לרכוש קופה או כספת, עלינו להבין מהו הצורך המדויק שלנו. כנראה שנרצה להגן על חפצים או רכוש בעל ערך יקר במיוחד השייך לעסק או לבית הפרטי. אך על מנת לספק לרכוש הגנה טובה ומקסימלית, עלינו להבין איזה מכשיר יהיה המתאים והיעיל ביותר. כמו שישנן כספות המיוצרות מפלדה, ישנן גם קופות המיוצרות מפלדה. ההבדל העיקרי והמהותי בין קופה לבין כספת הוא הגודל.

כספות מתאימות לבתי עסק, משרדים ומוסדות המחזיקים במתחמם הרבה רכוש וזקוקים למקום גדול וחזק על מנת להעניק לרכוש הגנה טובה. כאשר מדברים על קופה איכותית, צריך לוודא שאכן היא בעלת יכולות מיגון טובות ובאמת מסוגלת לבצע הגנה טובה. ישנן קופות שקל לפרוץ בקלות כמו שישנן כספות שניתן לפרוץ בקלות אם הן אינן איכותיות. על מנת להבין מה יהיה המוצר היעיל והשימושי ביותר עבורכם, ישנם מספר מאפיינים שיסייעו לכם לקבל תמונה ברורה יותר ועליהם אפרט בהמשך. חשוב לציין שמכשירים כאלו מומלץ תמיד לבחור בקפידה.

מה צריך לקחת בחשבון לפני הרכישה

אז לפני רכישת כספת או קופה להגנת רכוש בעל ערך כלכלי או רגשי חשוב, ישנם קריטריונים חשובים שעלינו לבדוק אם נרצה לרכוש מוצר שיסייע לנו במשך תקופה ארוכה וכראוי. הנה כמה מהקריטריונים החשובים ביותר:

  • גודל: עליכם לקחת בחשבון כמה תכולה או רכוש תרצו לאחסן בתוך המוצר שלכם. אם אתם עובדים עם רכוש כמו מסמכים לצורך הדוגמה ותמיד נוספים עוד, קחו בחשבון גם את הצורך במקום עבור תכולה עתידית.
  • סוג התכולה: ישנן תכולות הזקוקות להגנה מסוימת כמו למשל מדיה מגנטית או אפילו ניירת שאם חס וחלילה פורצת שרפה, הכספת או הקופה תוכל להגן על הרכוש ולהצילו. ישנן כספות מיוחדות לכלי נשק, סמים נרקוטיים, תכשיטים ועוד. הכספות המיוחדות תפקידן להגן על התכולה לא רק מפני ניסיונות פריצה אלא גם בפני נזקים בלתי צפויים.
  • יכולות מיגון: ישנן כספות עם יכולות מיגון מעולות ואחרות עם יכולות מיגון שאינן מספקות. ודאו שהמוצר שאתם רוכשים אכן יעיל בפני ניסיונות פריצה, ודאו שהמנגנון איכותי ובאופן כללי, שהמוצר מיוצר ונמכר על ידי בעלי מקצוע המתמחים בענף.
  • גישה: בחרו קופה או כספת שהגישה לפתיחתה היא אינה מסובכת ונוחה עבורכם. אם אתם משתמשים במוצר על בסיס יומיומי, תנו לאנשי מקצוע לבצע את ההתקנה ועשו זאת במקום שיהיה לכם נוח להגיע אל הרכוש שנמצא בפנים.

בחירת המוצר הנכון

לסיכום, אתם אלו שתבחרו מה מתאים יותר אל הצרכים האישיים שלכם, קופה או כספת. ההמלצה הטובה ביותר לכל מי שאין בידו מידע בסיסי וכללי הוא לפנות אל חברה מקצועית המתמחה בענף הכספות או הקופות לקבלת הכוונה וייעוץ. על מנת להגן על חפצים בעלי ערך גבוה, לא כדאי להתפשר ולרכוש מוצר רק בגלל שהמחיר שלו נראה אטרקטיבי. אל תתפשרו בהגנת החפצים היקרים לכם ביותר.