לחשוב על רעיון לעמודה זאת, להחליף את התפריט במשהו אחר

תפריט ראשי

הכי פופולרי

עמדת מכירה מושלמת שכוללת את כל הציוד הנלווה הנדרש ...
כספת

ישנן כל מיני דרכים שונות להגן על רכוש בעל חשיבות רגשית או כלכלית גבוהה במיוחד. חנויות רבות מחזיקות את הכסף המזומן בתוך קופה מיוחדת במהלך יום העבודה על מנת שתהיה להם גישה נוחה להחזרת עודף או לפריטה. אחד הדברים הכי פחות מומלצים הוא להשאיר את הסכום היומי בתוך הקופה עצמה(במהלך הלילה) עד לרגע שהולכים להפקיד אותו בבנק. לא פעם אנשים טעו והשאירו כספים בקופה שלפרוץ אותה לא צריך להיות חכם גדול.

קופות כאלה מיועדות לשימוש יומיומי יעיל אך לא למתן הגנה טובה. בתום יום העבודה ישנן כמה אופציות להגנה על הכסף. או שניקח את הכסף איתנו ונשמור עליו עד שנלך להפקידו שזה המקרה הפחות נעים. במקרה השני, נוכל להגן על הכסף אם נרכוש כספת איכותית עם יכולות מיגון מתאימות להגנת כסף ומסמכים. כספות מיוצרות בכל מיני סוגים שונים ולכן, רכישת כספת היא צעד שצריך לבצע בקפידה. רכישת כספת ללא ידע מקדים עלולה להסתכם באחת כזו שלא תצליח להגן על רכושנו כראוי. בנוסף, רכישת כספת שאינה מתאימה מסתכמת גם בעלות מיותרת.

איזו כספת מומלץ לרכוש

ובכן, כספת היא שם כללי לסוגים וסגנונות רבים. על מנת לרכוש את הכספת המתאימה ביותר לצורך שלכם, ישנם מאפיינים וקריטריונים חשובים שיסייעו לנו בבחירה. הנה כמה דוגמאות:

  1. תקן: ישנן כספות בעלות תקנים שונים. כספת שקיבלה תקן היא בעצם כזו שעברה בדיקות ומבחנים שקבעו את יכולות המיגון השונות שלה. בין הכספות השונות בתקן נמצא כספות חסינות אש להגנת מדיה מגנטית, כספות חסינות אש להגנת ניירת ומסמכים, כספת בעלת תקן עמידות בפני קידוח, תקן עמידות בפני פריצה באמצעות חומר נפץ ועוד. עלינו לבחור את התקן המתאים להגנת הרכוש המסוים שלנו.
  2. גודל: אחד הקריטריונים החשובים בבחירת הכספת הוא הגודל שלה. עלינו לאמוד את גודל התכולה שלנו ולקחת בחשבון במידה ותתווסף תכולה עתידית. גודל הכספת חשוב במיוחד על מנת שלא נמצא את עצמנו רק עם חלק מהתכולה מוגן.
  3. מנגנון: לכספות ישנן מנגנונים שונים. ישנן כספות עם מנגנון אחד וכאלה עם יותר. ישנן כספות שבנוסף למנגנוניה החזקים מותקנות בה גם מלכודות זכוכית שמטרתן להקשות על ניסיונות פריצה עוד יותר. בין המנגנונים השונים נמצא מנגנון הננעל באמצעות מפתח שיניים, מנגנון ביומטרי הננעל באמצעות טביעת אצבע, מנגנון מכני, אלקטרוני ועוד. מומלץ לבחור מנגנון שיהיה הנוח ביותר עבורכם לגישה.

כספות למטרות לשונות

בענף הכספות מייצרים כספות למטרות משרדיות, מטרות פרטיות, מוסדיות, תעשייתיות וכולי. ישנן כספות המיועדות להגנה על תכולות ספציפיות. אם ברצונכם לרכוש את הכספת הטובה והמתאימה ביותר לרכוש שלכם, פנייה אל חברה מקצועית המתמחה בענף היא הפתרון הטוב ביותר. אם תרצו לעגן את הכספת לקיר, לרצפה או להחביא אותה במקום מסתור, רק חברה מקצועית רשאית לבצע התקנות כאלה. על מנת להגן על רכוש יקר במאת האחוזים, לא מומלץ להתפשר!