לחשוב על רעיון לעמודה זאת, להחליף את התפריט במשהו אחר

תפריט ראשי

הכי פופולרי

עמדת מכירה מושלמת שכוללת את כל הציוד הנלווה הנדרש ...
פורץ כספות

שיטה נכונה לפריצת הכספת

המאמר הבא לא נועד על מנת להכשיר אתכם בפריצת כספות שונות אלא להסביר את חשיבות פריצת כספות איכותיות ויקרות בשיטה הנכונה במקרה והן מסרבות להיפתח. ישנן כל מיני סיטואציות בהן כספות יחדלו לפעול או שפשוט תאבדו גישה אל הכספת. יכולה להיות סיטואציה בה אבדתם את המפתח הראשי של הכספת ואין בידכם מפתח נוסף. בסיטואציה אחרת יכול להיות שהכספת שלכם עברה ניסיון פריצה ולמרות שהוא לא צלח, הפורצים הצליחו לפגוע בכספת.

כתוצאה מהפריצה נגרם לכספת נזק והיא מסרבת להיפתח. סיבה נוספת שעלולה לגרום לכספת בעיות היא חוסר בתחזוקה שוטפת. כספות הן מוצר משוכלל שצריך מדי פעם לעבור רענון ותחזוקה הכוללת את שימון הברגים, את בדיקת המנגנונים ועוד. כספת שלא תקבל טיפול ראוי עלולה להפסיק לעבוד וכמובן לסרב להיפתח. מקרה נוסף יכול להיות הכנסה לכספת תכולה החורגת מהעומק שלה. מצב כזה עלול למנוע מהדלת להיפתח ולכן לא תהיה לכם גישה אל תכולת הכספת.

מה עושים כאשר כספת אינה נפתחת

אם מצאתם את עצמכם באחת הסיטואציות המתוארות בתחילת המאמר או אף בסיטואציה דומה, תצטרכו להזמין שירות פריצת כספת מיוחד ומקצועי על מנת להשיבה לפעולה. טיפ חשוב שעליכם להבין ולדעת הוא שאם תנסו לפרוץ את הכספת שלכם לבד או על ידי מישהו שלא מבין בכספות, רוב הסיכויים הם שתזיקו לכספת עוד יותר. בדרך כלל אנשים שאינם יודעים כיצד לפרוץ כספת ישתמשו בכח פיזי על מנת לבצע את הפריצות השונות ובשום אופן זו אינה השיטה הנכונה לטפל ולפרוץ כספת. בדיוק עבור מקרים כאלו ישנו פורץ כספות מומחה שהוא היחיד שמורשה לבצע את פריצת הכספת. פורץ כספות מקצועי למד, רכש ידע וכמובן ניסיון רב בפריצת כספות על סוגיהן השונים. כספות הן מוצר מורכב שעל מנת לפרוץ אותו כראוי ללא החמרה של נזק נוסף, איש המקצוע חייב להיות בקיא בסוגי המנגנונים השונים הנועלים ופותחים סוגים רבים של כספות. ישנן שיטות שונות לפריצת כספת אותן יודע לבצע רק בעל מקצוע בעל תעודת הסמכה המעידה על כישוריו והכשרתו בטיפול ופריצת סוגים שונים של כספות. השיטה הגרועה ביותר לפריצת כספת היא השיטה האלימה בה משתמשים בכח ופוגעים בכספת ובסופו של דבר היא אינה נפתחת. בשיטה השנייה, בעל המקצוע הנכון ישתמש בכלי עבודה המיועדים לפריצת כספת ובשלישית, פורץ הכספות המומחה ישתמש רק בידיו על מנת לפרוץ את הכספת על מנת לא לגרום לה נזק נוסף.

הזמנת שירות מקצועי

שרות פריצת כספות מקצועי בדרך כלל ניתן על ידי חברות המתמחות בענף הכספות כחלק ממכלול השירותים אותן מציעות בכל הנוגע לכספות שונות. חברה מקצועית מציעה מגוון שרותים הכולל מכירת כספות מסוגים שונים, תיקון כספות, הובלה נכונה של כספות ממקום למקום וכמובן גם פריצת כספות על ידי פורץ מקצועי בעל תעודת הסמכה. כאשר הכספת שלכם מסרבת להיפתח, אל תתפשרו והזמינו את השרות הנכון.