לחשוב על רעיון לעמודה זאת, להחליף את התפריט במשהו אחר

תפריט ראשי

הכי פופולרי

עמדת מכירה מושלמת שכוללת את כל הציוד הנלווה הנדרש ...
כספות

אם יש ברשותכם חנות מכולת, חנות בגדים או כל עסק אחר המחזיק סכומי כסף מזומן במהלך יום העבודה, כנראה שלא מעט פעמים בשבוע תצטרכו להגיע אל הבנק על מנת להפקיד אותו. אך מה עושים אם בתום יום העבודה הבנק כבר סגור וברשותכם סכום לא קטן של כסף. הרי להסתובב ברחוב עם סכומים גדולים של כסף הוא לא דבר נעים וביום למחרת שוב תאלצו להסתובב איתו עד שתגיעו לבנק להפקיד אותו.

מאוד חשוב בשום פנים ואופן לא להשאיר את סכום הכסף בתוך הקופה של החנות גם אם מוחבא במעטפה באחת המגרות כי זוהי קריאה לפריצה. הדבר הראשון שפורצים וגנבים ינסו לעשות הוא לחפש כסף מזומן בתוך הקופה של החנות או העסק. אז מהו הפתרון הנכון ביותר על מנת להגן כל הכסף. בדיוק בשביל מטרה זו מייצרים כספות משרדיות, ביתיות וכספות שונות המתאימות לבתי עסק שונים המעוניינים להגן על תכולות שונות הכוללות כספים, תכשיטים, מכשירים אלקטרונים יקרים או כל רכוש אחר שמבחינתכם יהיה זקוק להגנה איכותית בכל זמן שאתם נמצאים או לא נמצאים בעסק.

מהי הכספת המתאימה ביותר

ישנם המון סוגים שונים של כספות בתוך התחום הרחב שנקרא ענף הכספות. יכול להיות שתוכלו למצוא כספות שונות בכל מיני חנויות המוכרות מגוון של מוצרים שונים וביניהן כספות ועוד במחיר זול. חשוב להבין שכספות אלו אינן יכולות להבטיח לכם רמת מיגון טובה וודאית. חברות שאינן מתמחות ומתמצאות בענף הכספות אינן מציעות באופן כללי כספות שונות מהסוג האיכותי. אם יש ברשותכם תכולה יקרה וסכומי כסף גדולים, אינכם יכולים בשום אופן להתפשר על איכות הכספת שאתם רוכשים. על מנת לרכוש כספת איכותית עליכם לדעת על המאפיינים השונים של הכספות השונות ועל אילו תכולות יכולות להגן באופן הטוב ביותר. ישנם המון סוגים שונים של מנגנוני נעילה וככל שכספת תהיה איכותית יותר כך תעשה עבודת הגנה מוצלחת יותר. כספות בתקן הן היחידות שיכולות להעניק וודאיות לגבי עמידות הכספות. כספות בתקן עוברות סדרה של מבדקים ומבחנים טרם מקבלות תקן. במהלך המבחנים מנסים לפרוץ את הכספות השונות ולגרום להם נזק בעזרת כלים שונים שאינם מיועדים עבור פריצת כספות על מנת לדמות דרכים שונות בהם פורצים ינסו להשתמש. לאחר הבדיקות ניתן להבין איזו כספת תעמוד באיזה סוג של פריצה  ומי חזקה ואיכותית יותר.

איפה כדאי לרכוש כספת איכותית

אם החלטתם להגן על הכסף המזומן שלכם באופן הטוב ביותר במקום להשאיר אותו בקופה או לקחת אותו הביתה ולהסתכן, צאו לרכוש כספת איכותית אצל חברה המתמחה באופן ספציפי בענף הכספות. רק אנשי מקצוע מהענף יוכלו לייעץ לכם לגבי בחירת הכספת המתאימה ביותר עבורכם בין אם כספת קטנה, גדולה,  איזה מנגנון מומלץ והאם תעוגן לקיר או שתהיה מוסתרת. השקיעו בבחירת הכספת הנכונה ותגנו על הקופה היומית כך שתוכלו לישון בשקט.