לחשוב על רעיון לעמודה זאת, להחליף את התפריט במשהו אחר

תפריט ראשי

הכי פופולרי

עמדת מכירה מושלמת שכוללת את כל הציוד הנלווה הנדרש ...

עולם המסעדנות הינו עולם קשה ביותר, החל מאותם דוכני מזון שאנו פוגשים בדרך ועד למסעדות המפוארות ביותר. לענף המזון בכלל ישנם קשיים רבים שנובעים מהעובדה שהלקוחות כבר אינם נאמנים כבעבר, התחרות הקשה בשוק מחייבת את יצירתיות העסק. קופה רושמת הפכה את התחרות לקשה הרבה יותר והסיבה לכך פשוטה. קופה רושמת מאפשרת יכולות מורחבות לכל עסק ולעסקי המזון בפרט לנהל מערך שלם שמבוסס על קשרי לקוחות ושירות מהיר ויעיל.

מה היתרון של קופה רושמת בעסקי המזון המהיר?

למעשה קופה רושמת הפכה את הקערה על פיה (תרתי משמע) אם בעבר הלא רחוק היו מבצעים הזמנה בדלפק המכירה ומקווים כי מה שהוזמן אכן יתקבל ללא טעויות הרי שקופה רושמת למעשה מקבלת את הזמנת הלקוח, מעבירה עותק מסוכם של פרטי ההזמנה אל מדפסת ייעודית שמותקנת במטבח והטבח מכין בדיוק מה שהוזמן, לפי סדר קבלת ההזמנה וללא טעויות. אפשרות זו של העברת המידע בזמן אמת מהקופה רושמת ישירות למטבח או לבר המשקאות יצרה יתרון אדים בקיצור זמני ההמתנה ואיכות השירות שניתן ללקוח, אולם יחד עם זאת לא די בכך על מנת לייצר הצלחה בעולם תחרותי כמו ענף האוכל, על כן קופה רושמת כוללת גם מערך שלם של ניהול לקוחות ומועדוני לקוחות, בדרך זו ניתן לשווק מחדש ללקוחות קיימים על מנם להחזירם שוב לשולחן האוכל. מבצעים מיוחדים או הזמנה לעוגת יום הולדת הם רק קצה הדברים בהם ניתן לגרום ללקוחות לשוב אליכם למסעדה ולאכול שוב.

מה חשוב לזכור ברכישת קופה רושמת?

כאשר שוקלים ובוחנים אפשרויות של קופה רושמת חשוב לזכור לעשות הצלבה בין שעות התמיכה שניתנות על ידי ספק הקופה לבין שעות העבודה של המסעדה, יהיה מאוד לא נעים להעביר ערב עם תקלה בקופה שלא תקבלו עליה תמיכה עד למחרת. על כן מומלץ לסכם את הדברים עם מערך התמיכה של אותה חברה בה אתם בוחרים לרכוש קופה רושמת לגבי שעות העבודה, היקף השירות ומה עושים כאשר ישנם מצבי חירום שאינם בשעות העבודה הרגילות.