לחשוב על רעיון לעמודה זאת, להחליף את התפריט במשהו אחר

תפריט ראשי

הכי פופולרי

עמדת מכירה מושלמת שכוללת את כל הציוד הנלווה הנדרש ...

כמעט כל עסק מכיל קופה רושמת. בין אם זה עסק קטן או גדול, קופה רושמת היא לב ליבו של ניהול הפעילות בחנות. מעבר לחישוב כספים נכנסים או יוצאים יש לקופה רושמת יכולות ויתרונות רבים, ראשית היא לעולם לא מתעייפת או טועה, שנית היכולות של קופה רושמת ניתנות להרחבה כמעט בלי די, אולם יש צורך בהגדרת הייעוד והצרכים שלנו מקופה רושמת על מנת למנוע רכישה של תוספים שאין בהם שימוש. דבר נוסף שחשוב לוודא בקופה רושמת היא הדרך בה אנו עתידים להפעילה. ככל שהממשק יהיה פשוט וקל יותר לשימוש סביר להניח שיהיו פחות תקלות.

קופה רושמת עם ראש גדול

אמנם קופה רושמת תפקידה העיקרי הוא לחשב כספים אולם כאמור יש לה יכולות רבות יותר כגון ספירת מלאי, ניהול לקוחות, ראיית חשבון ואפילו בקרה על העובדים. אולם לא בטוח שאנו צריכים מייד עם פתיחת העסק שלנו את כל היכולות האלו אך חשוב לבדוק ולהיות בטוחים כי אכן תוכלו בעתיד ובמידה ותצטרכו את אותם תוספים. מומלץ לבקש טרם ההחלטה על קופה רושמת רשימה מלאה של כל יכולות המוצר, יש לכלול בחשבון שעסק יכול ואמור להתפתח ולגדול ולכן פונקציות כגון ספירת מלאי או ניהול קטלוג מוצרים עלול להיות הכרחי.

קופה רושמת עם גב חזק

לא מספיק לרכוש קופה רושמת עם טכנולוגיות מתקדמות, יחד איתה צריכה להתלוות גם מערכת של תמיכה ושירות, בנוסף לכך יש לוודא כי את התמיכה תקבלו בשעות העבודה שלכם, לא יהיה נעים אם החנות שלכם פתוחה עד השעות הקטנות והקופה נתקעת ואין מי שיענה. מערך תמיכה איכותי ייתן מענה על בעיות ותקלות בכל שעות העבודה. אמנם לרוב קופה רושמת אינה נתקעת אך חשוב שיהיה מענה טלפוני לפחות. בנוסף לתמיכה חשוב שאתם עצמכם תהיו בקיאים בתופעות נפוצות, לדוגמה חיבורי המודם, ציוד קצה כגון סורק ברקוד או קורא כרטיסי אשראי. בכל מקרה אם הבעיה אינה נפתרת על ידכם ברגע עדיף שתזמינו טכני, זה יחסוך לכם כאבי ראש רבים.